Stowarzyszenie Współpracy Polska-Azerbejdżan | SWPA

Stowarzyszenie Współpracy Polska-Azerbejdżan jest niezależnym stowarzyszeniem działającym na rzecz wzmocnienia i rozwoju bliskich relacji między Polską a Azerbejdżanem. Naszym celem jest utworzenie wielopłaszczyznowej platformy łączącej Zachód i Wschód. Członkami Stowarzyszenia są studenci polskich uczelni o rozmaitych profilach: ekonomicznych, dyplomatycznych, inżynierskich. Łączy nas przekonanie o dynamicznym rozwoju wschodnich rynków, w szczególności Azerbejdżanu. Uważamy, iż jest to obiecujący rynek dla polskiej gospodarki pod względem transferu technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Pragniemy być rzetelnym źródłem informacji o Azerbejdżanie dla wszelkich zainteresowanych podmiotów. Nasze działania obejmują kwestie gospodarcze, społeczne i kulturowe.

Dynamiczny rozwój Azerbejdżanu otwiera wiele możliwości współpracy na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim jest szansą dla polskich przedsiębiorstw poszukujących nowych, prężnie rozwijających się rynków. W minionych latach Azerbejdżan odnotował wyróżniający się wzrost gospodarczy. Rynek ten charakteryzuje się dużą otwartością, stąd państwa UE mają w nimistotny udział.

PARTNERZY. ZOBACZ Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

ATGTi2.jpgCommon_Sense_Youth_Organization.jpgEEASA.jpgarmenia-azerbaijan_platform_for_peace.jpgbe_organic.jpgflyuia_200x100-01.pngidg.jpgipek_yolu.jpgprzedsiebiorcy.jpgroyal_society.jpgxtm.jpg

DANE KONTAKTOWE

adres bottom
Warszawa, Plac Konstytucji 5/7, 00-657

mail bottom
adres e-mail: biuro@swpa.pl

tel bottom
telefon: +48 512 695 908